סובנירים

בימוי: שחר כהן וחליל אפרת | ישראל | 75 דק | 2006

סדרת זוכי האוסקר הישראלי | מפגש 4 מתוך 4
הסרט יוקרן החל מיום חמישי 3.11 משעה 19:30.  מפגש זום - יונתן ניר מארח את הבמאים שחר כהן וחליל אפרת יתקיים באותו יום בשעה 21:30.
*הסרט והקלטת המפגש יהיו פתוחים לצפייה עד ליום רביעי 9.11 בשעה 10:00 בבוקר (שעון ישראל)

צפו בטריילר:

הסרט השתתף במאות פסטיבלים והקרנות פרטיות ברחבי העולם וזכה בפרסים ביניהם: פרס הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר - פרסי אופיר, ישראל 2006 ;פרס הסרט הישראלי הטוב ביותר בפסטיבל דוקאביב, ישראל, 2006;  מקום שני בפרס חביב הקהל בפסטיבל, IDFA הולנד 2006 ;
פרס המבקרים בפסטיבל סלוניקי הדוקומנטרי, יוון, 2007; פרס מיוחד מטעם חבר השופטים בפסטיבל שיקאגו הדוקומנטרי ,ארה"ב, 2007; פרס גולדן גייט לסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר בפסטיבל סן פרנסיסקו הבינלאומי ,ארה"ב ,2007; פסטיבל, DocPoint הלסינקי, 2007; , MOMA ניו יורק, ארה"ב, 2007;
פסטיבל EuroDoc, נורווגיה, 2007; פסטיבל , True/False קולומביה, ארה"ב, 2007;
פסטיבל ישראלי, לוס אנג'לס,2007; פסטיבל, Martha's Vineyard ארה"ב, 2007 ועוד רבים.

תקציר
שחר הוא קולנוען מובטל המנהל אורח חיים פרזיטי למורת רוחו של אביו, סליימן. כתמריץ לעתידו המקצועי של שחר מציע לו סליימן לעשות סרט על הבריגדה היהודית בה שירת בתקופת מלחה"ע ה–2. שחר לא מתלהב מנושא ארכאי זה אבל כשהוא מגלה כי יתכן ואביו השאיר "סובנירים" אצל שתי נשים בהולנד שכנראה הכניס להריון, הוא מחליט לעשות את הסרט במגמה למצוא את צאצאיו האבודים של אביו. השניים יוצאים למסע בנתיב הבריגדה שמתחיל בישראל ונמשך דרך איטליה וגרמניה עד להולנד, ופורשים בפני הצופה את סיפורה ההיסטורי של הבריגדה היהודית. במקביל שחר ממשיך לנהל את התחקיר החשאי לאיתור קרוביו עד לתגלית המפתיעה.

ההקרנה פתוחה לקהל הרחב - כולם מוזמנים!

ההקרנה פתוחה לכ-ו-ל-ם. יש להרשם מראש כדי לשריין מקום (ההרשמה בתחתית העמוד).

התשלום בעבור ההקרנה וההרצאה הוא אופציונלי, כל אחד משלם על פי רצונו ויכולתו ונועד לתמוך בעבודתנו, לעזור לנו להביא את הסרט לכמה שיותר צופים.

 

 

הרשמה לסרט "סובנירים" ומפגש זום - יונתן ניר מארח את הבמאים שחר כהן וחליל אפרת.

הסרט יוקרן החל מיום חמישי 3.11 בשעה 19:30. מפגש זום יתקיים באותו יום בשעה 21:30

*עם סיום ההרשמה תקבלו לינק לסרט ולמפגש זום שיהיו זמינים ביום ובשעה שקבענו ועד ליום רביעי 9.11 בשעה 10:00 בבוקר (שעון ישראל)

*המיילים שלנו נשלחים לעתים לתיבת קידומי המכירות/ספאם

*אם עדיין לא קיבלתם מייל, ודאו כי כתבתם אותו נכון

תיבת ההרשמה לא נמצאת כאן? הסירו את חסימת התכנים (אינטרנט רימון ודומיו) ונסו שוב.

אם לא הצלחתם כתבו לנו מייל: 

info@yonatannir.com