top of page

מיזם הקרנות האונליין - דוקוnation - החל את דרכו בחודש מרץ 2020, ממש עם פרוץ הקורונה על ידי יונתן ניר ואלמוג גורביץ. 
מטרתו הראשונית הייתה להיטיב ולהקל על המבודדים והחולים, לקרב לבבות, ולהרבות בטוב דרך קולנוע דוקומנטרי - בתקופה הקשה ההיא. 
הקורונה חלפה, אבל המיזם ממשיך להתקיים אחת לשבוע ללא הפסקה כבר יותר משלוש שנים.
יותר מ-500,000 צופים כבר השתתפו ויותר מ-100 יוצרות ויוצרים דוקומנטריים מהשורה הראשונה, התארחו אצלנו ופגשו את הקהל.
הסרטים נבחרים בקפידה ומחולקים לסדרות בנושאים שונים המאפשרים לכולנו להכיר את החברה הישראלית על גווניה השונים, בניסיון לאחד ולחבר סביב המכנה המשותף האנושי. כל אירוע מורכב מהקרנה של סרט ולאחריו שיחה עם יוצריו.
המיזם פועל בשיטת ״דאנה״ - מילה בסנסקריט שמשמעותה ״נתינה בנדיבות הלב״: הההרשמה פתוחה לקהל הרחב, התשלום אופציונלי ולפי מידת היכולת, ונועד לתמיכה ישירה ביוצרים ובמיזם.
התמיכה שלכם מאפשרת לנו להגיע לעוד ועוד לבבות ברחבי הארץ והעולם עם המסרים של הקולנוע הדוקומנטרי שאנחנו מארחים אצלנו: הכרת וקבלת האחר והשונה, חמלה, ענווה, כנות, אומץ ואהבת האדם והטבע.

מוזמנים ומוזמנות לתפוס את מקומכם/ן מראש, כל ההקרנות מתעדכנות כאן כל הזמן:

טקסט_סופי-removebg-preview.png
לוגו רקע שקוף.png

  פסיפס ישראלי  

  בשיתוף קרן גשר לקולנוע רב תרבותי,  
  קרן אבי חי וקרן מיימונידיס  

No Land Poster - Screen Heb.jpg
פוסטר.JPG

  מפגש אונליין מיוחד  

פוסטר.JPG

  משואה לתקומה  

poster a19s.jpg
פוסטר לאן את נוסעת עברית (1).jpg
פוסטר.JPG
poster.jpg
פוסטר.JPG

מיכל יקור

אין מילים ליופי של הפרויקט הנדיב הזה שמאפשר לקהל רחב כל כך להיחשף לתכנים חשובים ומאתגרים שפותחים את הלב והנשמה ומוסיפים כל כך הרבה ידע בנושאים שאנחנו מעדיפים, בדרך כלל, להתעלם מהם.
הדרך בה ניתן לכל אדם לקחת בו חלק, המסירות וההתמדה של יונתן ואלמוג, וכל השותפים לעשייה, ולמפגשים המרגשים עם היוצרים, הם מדהימים ונותנים תקווה בעיקר בימים חשוכים אלו.
תודה מעומק ליבי. מיכל.

187655442_1901669789983466_7274877409134659573_n.jpg

נאוה מרון

הרבה תודה על המיזם המדהים. הבחירות המופלאות. אני לא צופה באופן ישיר בשיחות שאחרי אבל בשידור שנשאר ובכל פעם השיחות מביאות המון כתוספת לסרט.
חווית החשיפה לאתר הזה משמעותית לי ומהווה עבורי מקור להמון השראה ועניין. עד כדי שביקשתי "מנוי" אליכם כמתנת יום הולדת. רציתי לתמוך וזו מתנה מדהימה. אז חזקו והמשיכו זה מקום נהדר. תודה! (צרפת)
1265389_200062960171036_1892963737_o.jpg

אפרת אבו

כל הסרטים שהזדמן לי לראות במסגרת המיזם הנפלא הזה הלכו איתי עוד זמן רב לאחר הצפייה. האלמנט האנושי והחברתי, האופן שבו ניתן לצמוח מתוך נסיבות חיים לא פשוטות מאפיינים חלק ניכר מהם ולכן כל כך מרגשים ומעוררים הזדהות. השיחות שלך, יונתן, עם הבמאים של הסרטים האירו פרטים מרתקים על עצם תהליך היצירה, מה שהעמיק את הרושם שהותיר בי הסרט בתום הצפייה. תודה רבה לך, לאלמוג ולכל הלוקחים חלק במיזם החשוב והרגיש הזה. המשיכו במלאכת הקודש הזו להנאת ולהנעת הצופות והצופים 

100943955_543765826508144_2977351022705377280_n.jpg

 

בוחרים אירוע אונליין מההיצע בעמוד הזה -> נרשמים בתחתית העמוד-> מקבלים מייל עם לינק לעמוד הסרט - שם תמצאו גם לינק למפגש ולינק לתשלום-> ביום ההקרנה - צופים בסרט + במפגש לייב, אם לא מספיקים אפשר לצפות בהקלטה -> כל סרט זמין לזמן מוגבל ולאחר מכן יורד מהאתר - אין לנו אפשרות להאריך את זמן הצפייה אליו התחייבנו מראש - חשוב לשים לב לזמנים -> ביום ההקרנה נשלח לך מייל תזכורת, אך ניתן להוסיף את הלו"ז המלא של ההקרנות ליומן גוגל שלך + להצטרף לקבוצת ווטסאפ לעדכון שבועי -> אם נהנים ורוצים לתמוך באופן ישיר ביוצרים ובמיזם, אפשר לתמוך בכל סכום שנוח בעמוד הסרט, או במיזם באופן כללי
*כל הסרטים זמינים לצפייה מכל מקום בעולם
*אין הגבלה על כמות ההרשמות - הרשמו לכמה שיותר סרטים! 
איך זה עובד

  איך המיזם עובד?  

bottom of page